Zapoznaj się z naszą ofertą lub zapytaj o interesującą Cię usługę

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych. Każda oferta jest „uszyta” pod konkretny projekt a stawki są uzależnione od wielu czynników. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie

Działamy ma terenie całej Polski i za granicą. Z głową pełną kreatywnych pomysłów zapewniamy obsługę fotograficzną na najwyższym poziomie.

Oscylujemy wokół fotografii w stylu „Street”

Wbrew swojej nazwie łączy ona w sobie szeroko pojęty dokument i reportaż. Nasze fotograficzne pasje realizujemy również w „Przestrzeni Miejskiej” dokumentując architekturę, wnętrza, opuszczone miejsca, tereny industrialne.

Obok standardowych usług fotograficznych

znajduje się również cyfrowa obróbka zdjęć. Wszystkie zdjęcia poddajemy starannej obróbce cyfrowej. Efekt końcowy sprawia, że Wasze zdjęcia będą jeszcze piękniejsze. Zdjęcia możemy przekazać w wybranym przez Klienta formacie.

Przygotujemy dla Ciebie:

dokumentację zdjęciową z imprez firmowych, bankietów, konferencji, targów, wydarzeń kulturalnych i sportowych, imprez masowych, imprez rodzinnych. Fotografujemy zarówno duże wydarzenia jak i małe imprezy klubowe.

Zrealizujemy:

zdjęcia biznesowe i wizerunkowe, oraz sesję z w plenerze. Ze względu na ochronę praw do wizerunku nie wszystkie nasze projekty mogą zostać umieszczone w galerii. Z wielką przyjemnością zaprezentujemy je podczas spotkania.

Wykonamy:

profesjonalną fotografię produktową każdorazowo przykładając uwagę do detali. Jesteśmy w pełni świadomi jak ważne jest by zdjęcia produktów handlowych w pełni oddawały zalety fotografowanych przedmiotów.

Specjalizujemy się również w fotografii lotniczej

Wystarczy wznieść się nieco ponad otaczający świat by wydobyć z niego niepowtarzalne walory. Nasze zdjęcia pomogą pokazać innym Twój świat z nowej niedostępnej do tej pory perspektywy.